Wesprzyj naszą fundacje

Wybierz jedną z poniższych opcji i wesprzyj działalność naszej fundacji:

Szanowni Przyjaciele,

Dziś pragniemy Was serdecznie zachęcić do wspólnego tworzenia pozytywnych zmian poprzez wsparcie naszej fundacji Immobooking. Jesteśmy przekonani, że nawet najmniejsza wpłata może dokonać wielkiej różnicy i pomóc nam w realizacji naszych ważnych celów społecznych.

Dlaczego warto wesprzeć Immobooking:

Pomoc potrzebującym:
Każda wpłata idzie bezpośrednio na projekty mające na celu poprawę życia osób potrzebujących. Wasza hojność może przynieść uśmiech na twarz niejednej osoby.
Tworzymy zmiany:
Immobooking to nie tylko organizacja charytatywna, to wspólnota zmieniająca świat. Wspierając nas, stajecie się częścią tego pozytywnego ruchu.
Transparentność i zaufanie:
Gwarantujemy pełną transparentność w zarządzaniu funduszami. Informujemy regularnie naszych darczyńców o wydatkach i rezultatach naszej pracy.

Jak możecie wesprzeć:

Możecie dokonać przelewu na konto fundacji. Każda suma ma znaczenie! Wypełnij Formularz!

Dziękujemy za Waszą hojność i wsparcie!

Wierzymy, że razem możemy osiągnąć więcej. Wasze wsparcie sprawia, że nasza praca nabiera jeszcze większego sensu.

Dziękujemy za każdy gest dobroci! 🤎